دیروز عصر یعنی عصر جمعه مورخ ۲۸/۱۱/۱۳۹۰ به اتفاق چند تن از دوستان از پروژه در دست احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رضوانشهر صدوق دیدن نمودیم که خوشحالی و انرژی مضاعفی به ما داد ٬ ستونهای بتنی تمامی اجرا شده بود و در حال اجرای سقف بودند با نقشه بسیار عالی و بزرگ ٬ که باعث مباهات و بالندگی رضوانشهر عزیز می باشد . لذا از کلیه مسوولین محترم کانون پرورش فکری کودکان استان یزد جناب آقای جلالی مدیر کل محترم کانون و جناب آقای غنی معاونت محترم کانون و جناب آقای آخوندی و سرکار خانم خان احمد کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. و از فرمانداری محترم شهرستان صدوق که در خصوص تامین اعتبار این پروژه نقش اصلی را ایفا نمود کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم . اجرتان با خداوند متعال.  

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۹ساعت 7:54  توسط محسن خليلي مجومرد | 

صدر نشینی هنرستان نمونه دولتی خادمی دررشته کامپیوتر از بین17 هنرستان فنی وحرفه ای استان (پسرانه ودخترانه)و مقام دوم در رشته حسابداری در کنکور کاردانی90 ورتبه ممتاز در امار هنرجویان فارغ التحصیل سال تحصیلی 89-90 در سطح استان که اولین سال فارغ تجصیلی این هنرستان می باشد.لذا از مدیر و معاونین و سرپرستان خوابگاه و کلیه کادر زحمتکش این هنرستان تقدیر و تشکر می نماییم و امیدواریم همواره در را توسعه علم توام با عمل موفق و موید باشید.

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۹ساعت 7:43  توسط محسن خليلي مجومرد | 

دیشب سه شنبه شب هیات امنای هیات ابوالفضلی دارالشفاء مراسم ختمی به یاد سید روح الله رضوی بر ژا نمودند که  حضور گسترده مردم در این مراسم موجب تسلی خاطر بازماندگان گردید. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۶ساعت 8:17  توسط محسن خليلي مجومرد | 
 کانديداي شعر برگزيده سال 2005اين شعر کانديداي شعر برگزيده سال 2005 شده و توسط يک بچه آفريقايي نوشته شده که استدلال شگفت انگيزي دارد.

وقتي به دنيا ميام ، سياهم،  وقتي بزرگ ميشم،  سياهم

وقتي ميرم زير آفتاب،  سياهم. وقتي مي ترسم ، سياهم

 وقتي مريض ميشم ، سياهم ، وقتي مي ميرم هنوزم سياهم

و تو اي آدم سفيد

وقتي به دنيا مياي صورتي اي،  وقتي بزگ ميشي سفيدي

وقتي ميري زير آفتاب قرمزي ، وقتي سردت ميشه آبي اي

وقتي مي ترسي زردي ، وقتي مريض ميشي،  سبزي

و وقتي مي ميري خاکستري اي

و تو به من ميگي رنگين پوست؟؟؟

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ساعت 8:7  توسط محسن خليلي مجومرد | 
سه شنبه 18 بهمن1390 ساعت: 11:35 توسط:سکوت

توصیه دایسون برای زندگی خوب, فرض کنید زندگی همچون یک بازی است .قاعده بازی چنین است که بایستی 5توپ رادر ان واحددرهوا نگهداریدومانع افتادنشان برزمین شوید .جنس یکی ازتوپها پلاستیکی و4تای دیگر شیشه ای هستند واضح است باافتادن توپ پلاستیکی به زمین دوباره نوسان خواهد کرد وبالا می اید اما بقیه به محض برخورد خواهند شکست .ان 4توپ شیشه ای عبارتند ازخانواده ,سلامتی دوستان وروح خودتان .توپ پلاستیکی کارتان است کاررابرهیچ یک ازعوامل فوق ترجیح ندهید چون همیشه کاری برای کاسبی وجود دارد ولی دوستی که ازدست رفت برنمیگردد,خانواده ای که ازهم پاشید دیگرجمع نمیشود .سلامتی ازدست رفته باز نمیگرددوروحی که آزرد دیگر ارامشی ندارد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ساعت 7:48  توسط محسن خليلي مجومرد | 
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۴ساعت 11:54  توسط محسن خليلي مجومرد | 

در پی برگزاری مسابقات تیم فوتسال دانش آموزان مقطع راهنمایی توسط واحد تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان صدوق دانش آموزان مستعد و خوب مدرسه راهنمایی ابوذر رضوانشهر مقام اول این مسابقات را در سطح آموزشگاههای راهنمایی شهرستان صدوق کسب نمودند که جا دارد از مدیر و کادر و معلم ورزش این آموزشگاه تقدیر و تشکر نمایم و از  مسوولین استان و شهرستان نیز استدعا دارم که نیم نگاهی به ورزش در رضوانشهر بنمایند و در چند سال بعد نتیجه آن را ببینند .  

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۳ساعت 10:13  توسط محسن خليلي مجومرد | 

جناب آقای دکتر محمد حسن رفیعی - سلام علیکم - احتراما ضمن عرض تشکر و سپاسگزاری از تاسیس درمانگاه و کلینیک پزشکی رضوانشهر و همچنین کلینیک داندانپزشکی و ارتقاء این مجموعه به درمانگاه شبانه روزی که الحق و الانصاف هزنیه زیادی نموده ای و حب الوطن و دوست داری مردم وطن و همشهریان که در سرشت شما وجود دارد موجب گردیده شما بیایی و این هزینه را در مسقط الراس خود بنمایی . قطعا این چیزی نیست جز خدمت به مردم با وفا رضوانشهر که توفیق و توسعه و پیشرفت شما را از ایزد متعال خواستارم . و فقط در یک جمله جناب آقای دکتر خداییش با تجهیزات و امکانات و ساختمانی که تهیه نموده ای حق رضوانشهر و رضوانشهری را ادا نموده ای و کاری نموده ای کارستان که از حضرتعالی استدعا دارم در راه توسعه این درمانگاه و اینکه منظم و مرتب و به طور شبانه روز پزشک آماده کار در درمانگاه باشد و تجهیزاتی را که با سرمایه ات فراهم نموده ای جهت استفاده مردم به طور اکمل استفاده گردد اگر کاری بود بر و بچه های رضوانشهر در خدمتتان هستند و بخصوص اینکه اگر از پتانسیل پزشکان دیگر هم استفاده نمایی کمک کار خوبی برایت می باشند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۳ساعت 8:31  توسط محسن خليلي مجومرد | 

دیشب مسجد امیر المومنین(ع) رضوانشهر صدوق میزبان قاریان برتر کشوری و استانی و مردم قرآن دوست رضوانشهر بوداین مراسم که به همت موسسه قرآنی امین رضوانشهر و کانون فرهنگی مسجد امیر المونین (ع) برگزار شده بود به قدری باشکوه و خوب و قشنگ برگزار گردید که مورد توجه خود قاریان نیز قرار گرفت که چند نفر از آنها قبل از تلاوت این مطلب را به زبان جاری نمودند که ما انتظار این همه جمعیت و به این زیبایی برگزار شدن را نداشتیم. پس دوستان دست شما درد نکند خدا قوتتان بدهد و اجرتان را از قرآن کریم بگیرید   

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۳ساعت 8:7  توسط محسن خليلي مجومرد | 
پنجشنبه 20 بهمن1390 ساعت: 12:25 توسط:مجومرد

میدانید عامل اصلی عدم پیشرفت مجومرد چه بوده د راین دیار همه به جای اینکه اعمال خود راسبک سنگین کنند به امور دیگران سرک می کشند غافل ازاین که اعمال واموال وحرفهای خودشان زیر ذره بین کسی است که هرگز ازحق بنده ای که ناروابه اوتهمت زده اند نخواهد گذشت مجومرد از نظر افراد سرشناس وفرهنگی وخیر از همه جا سرتر است وای کاش دلشان گرم بود تاحال واوضاع مجومرد از زمین تا اسمان فرق میکرد.

ناامیدم مکن از سابقه لطف ازل -- تو پس پرده چه دانی که ٬ که خوب است وکه زشت -- عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت -- که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت -- من اگر خوبم اگر بد تو برو خود را باش -- هرکس ان درود عاقبت کارکه کشت ...

 وب سایت   پست الکترونیک [ نظر خصوصی ]

این مطلبی است که به صورت خصوصی توسط دوستی به نام مجومرد نوشته شده که چون مفید بود صلاح دانستم علنی نمایم ضمنا از این دوست بزرگوار عذر خواهی می نمایم

 

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۲ساعت 10:19  توسط محسن خليلي مجومرد | 

امروز و دیروز یعنی روز تشییع جنازه و مجلس ختم سید روح الله رضوی معروف به آقا جلال مردم رضوانشهر صدوق نشان دادند که همچون گذشته دوستدار سادات هستندو حامی هموطنانشان که از لحاظ جسمی مشکل دارند هستند و چه زیبا و باشکوه و مثال زدنی زدنی پیکر این سلاله پاک حضرت زهرا سلام الله علیها را تشییع نمودند و و همه و همه زن و مرد و کوچک و بزرگ ضمن تشییع جنازه می نمودند با دستی به سینه می زدند و با دستی هم اشکانشان را پاک می کردند. راستی این سید که بود و چه کرده بوده که همه ٬غریبه و دوست و رفیق و خودی با فراغت بال کار و کسب را رها کرده بودند و به مراسماتش آمده بودند

خواهشمندم نظراتتان را در خصوص اخلاق و سبک و سیاق رفتاری این سید بزرگوار بنویسید که شاید ماها هم تاثیری در رفتارمان بگذارد.  

+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۹۰/۱۱/۲۱ساعت 17:27  توسط محسن خليلي مجومرد | 

مسابقات دو صحرانوردی دانش آموزان دختر سراسر کشور امروز ۲۰/۱۱/۱۳۹۰ از رستاق تا مقداری مانده به میدان قبل از مسجدریگ رضوانشهر صدوق در مقطع راهنمایی و متوسطه برگزار می گردد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۰ساعت 7:41  توسط محسن خليلي مجومرد | 

اینجانب به سهم خود از تلاشهای جناب آقای دکتر حسین خادمی ریاست محترم دانشگاه پیام نور مرکز رضوانشهر صدوق و جناب آقای دکتر عباس کلانتری خلیل آباد ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان یزد به دلیل توسعه همه جانبه دانشگاه پیام نور مرکز رضوانشهر صدوق تشکر فراوان دارم بخصوص درمورد موضوعی ( موضوعش پس از تحقق کامل درج می نمایم )که اخیرا تلاش نمودند و موافقت را از تهران اخذ نموده اند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۹ساعت 12:51  توسط محسن خليلي مجومرد | 

با نهایت تاسف و تاثر در گذشت شادروان سید روح الله رضوی معروف به آقا جلال که روز گذشته بر اثر بیماری در بیمارستان دار فانی را وداع گفته به کلیه رضوانشهریها بخصوص سادات رضوانشهر و خانواده محترمشان تسلیت عرض می نمایم

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۹ساعت 12:41  توسط محسن خليلي مجومرد | 

پیر غلام ساده زیست و با محبت و خیر محترم جناب آقای حاج رضا حاتمی که بر اساس ساده زیستی و نداری با همه هنوز که هنوز است همه به نام حاجی رضاحبیب صدایت می کنند ٬ ای فردی که در امور خیر و کمک به افراد حرف نه و پس زدن را بلد نیستی و الی ..... همت شما در خصوص کلیه امور خیر ستودنی است اما ستودنی تر این که دو سال پیش استخری را در رضوانشهر شروع نمودی که شاید هنوز فردی در شهرستان به فکر استخر نبود و تسطیح و گود برداری و مخلوط و ماکادم ریزی و سنگ چینی دور استخر و فونداسیون قسمتهای اداری و حتی خرید آهن آلات اسکلت قسمت اداری را انجام دادی و بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال هزینه نمودی و امید داشتیم که تربیت بدنی نیز به پاس این اقدام خیرخواهانه که در زمین آن اداره انجام داده ای کمک کار باشد که کمکی نشد پس استدعا دارم که حضرتعالی قسمت دیگری از کار را انجام دهی تا انشاالله شرایط ورزش شنا که از سه ورزش سفارشی رسول گرامی اسلام حضرت محمد بن مصطفی صلوات الله است را برای ورش دوستان شنای رضوانشهر صدوق سهل تر و آسان تر نمایی.  

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ساعت 13:19  توسط محسن خليلي مجومرد | 

بر اساس پیگیریهای آقای جلیل رفیعی و آقای سید ولی پورهاشمی کادر مسوول محترم هنرستان خادمی احتمالا هفته آینده کلنگ سه پروژه در زمین ۱۴ هزار متری یعنی در زمینی که کانون پرورشی سید الشهداء(ع) چند سال است نیمه کاره باقی مانده است زمین زده می شود که فاز خوابگاه توسط خیر محتر آقای حسین خادمی فرزند غلامعباس خادمی و فاز سوله کارگاهی توسط خیر محترم آقای رسول خادمی به یاد مرحومه همسر محترمش و فاز آموزشی که متعاقبا به استحضارتان می رسانم زمین زده می شود که جا دارد هم از تلاش کادر هنرستان و هم از آقای حسین خادمی و رسول خادمی تشکر ویژه ای داشته باشم.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ساعت 13:9  توسط محسن خليلي مجومرد | 

روز ۱۷/۱۱/۱۳۹۰ مسجد ریگ رضوانشهر صدوق میزبان دانش آموزان منتخب استانهای کشور برای مسابقات دو صحرانوردی بود که ابتدا تعویض لباس را در مسجد ریگ انجام دادند و بعدا به رستاق با ماشین اعزام شدند تا طول مسیر را بدوند و نهایتا خط پایان مسجد ریگ رضوانشهر بود.که ما به این عزیزان و دانش آموزن و همچنین دو اتوبوس دانش آموزان کشوری که امروز ۱۸/۱۱/۱۳۹۰ به همراه مربیان و همراهان برای بازید از این آثار تاریخی ٬مذهبی مراجعه نمودند خیر مقدم عرض می نماییم 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ساعت 13:3  توسط محسن خليلي مجومرد | 

اهالی محترم رضوانشهر صدوق همگام با تمام ایرانیان دهه مبارک فجر را گرامی داشتند و مراسمات گوناگونی را در راستای گرامیداشت این ایام که به فرموده رهبر کبیر انقلاب ایام الله است را اجرا نموده و در باقی مانده ایام در دست اجرا دارند.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ساعت 12:48  توسط محسن خليلي مجومرد | 

جناب آقای سید حسین پوررضوی در صدد برگزاری مسابقه آشپزی بین بانوان رضوانشهر صدوق است که بانوان باید در روزی که متعاقبا اعلام می گردد غذای مورد نظر خود را در منزل پخت نمایند و با میزی که در تالار رضوانشهر صدوق در اختیارشان قرار داده می شود همراه با سفره آرایی به همراه خانواده خود شرکت نمایند . تا بر اساس نمره ای که داور بهترین آشپز زن رضوانشهری مشخص گردد. البته امور تکمیلی را بعدا منتشر می نمایم.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۶ساعت 12:38  توسط محسن خليلي مجومرد | 

جلسه اعضای شورای شهر با نمایندگان و معتمدین رضوانشهر صدوق و تعدادی دیگر از اهالی در بیت الزهراء مرحوم حاج استاد عباس نصیری تشکیل گردید

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۵ساعت 10:12  توسط محسن خليلي مجومرد | 

سالگرد ارتحال حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج سید کاظم رضوی مجومردی امام جمعه فقید زارچ ٬ اشکذر ٬ فیروزآباد و مجومرد در شبهای ۱۳ و ۱۴ بهمن در مسجد حضرت صاحب الزمان عجل الله التعالی فرجه الشریف حجت آباد برگزار گردید.

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۵ساعت 10:9  توسط محسن خليلي مجومرد | 
پنجشنبه 6 بهمن1390 ساعت: 22:9 توسط:رها
سلام آقای خلیلی من یه آدم بی طرف و سرم تولاک خودمه ولی می خوام یه سری سوالاتی که نه تنها توذهن من شاید تو ذهن اکثر شهروندان رضوانشهر باشه رو جواب بدی چون مردم با جواب دادن شما شاید ترسشون واسه گرفتن شهرداری کمتر بشه
آقای خلیلی زحماتی که شما واسه رضوانشهر کشیدی بر هیچ کس پنهان نیست ولی متاسفانه بعضی جاها....مثلا نحوه بردن افراد توی دانشگاه
1-آیا دانشگاه حق ..... بود یا ناصر هاتفی
2-آیا دانشگاه حق مجید حاتمی و علی اکبر حسن علیا بود یا غلامعلی خلیلی که لحظه به لحظه دلش واسه رضوانشهر می تپه
3-آیا دانشگاه حق رضا خلیلی بود یا سید احمد هاشمی
4-آیا دانشگاه حق محمدعلی حاتمی و عباسعلی رستگار بود یا محمود هاتفی آیا دانشگاه حق خانم شما بود یا .......
آقا محسن نمیخوام خدای نکرده زحمات شمارو انکارکنم ولی نگاه کنید با بردن یه عده ای تودانشگاه مثل عباس رشیدی،مصطفی حاتمی و ......زحمات خودتونو بی اجر کردین .مردم می گن ترسمون اینه اگه رضوانشهر شهرداریم بگیره بازم همین آشه و. همین کاسه خداوکیلی نیست هست آقا محسن بیاین به جوونا بها بدین هیئت هفت نفره راندمانش چی بوده هیچ
خواهشا اگه نخواستین این کامنتو نشون بدین لااقل جواب بدین

 وب سایت   پست الکترونیک

دوستان خوب به نظر بالا توجه بفرمایید. خواستم بگویم و داد بزنم عزیزان رضوانشهری عزیزی که نظر داده ای اینجانب موسس سه دانشگاه از دانشگاه پیام نور در استان یزد بوده ام و این انشاالله در دفتر حضرت حق به عنوان نقطه مثبت برای اینجانب ثبت شده باشد که به درد روز قیامت  من بخورد انشاالله . اگر بخواهم توضیحات کامل بدهم ساعتها و صفحات زیادی وقت می گیرد ولی خلاصه می نویسم ٬ از زمان تاسیس دانشگاه پیام نورمرکز رضوانشهر صدوق که اینجانب مسوولیت آن را به عهده داشتم به مدت چهارسال و هشت ماه هر نیرویی که گرفتم فقط و فقط رضوانشهری گرفتم و به توصیه ها و سفارشات استانی و شهرستانی گوش ندادم که ندادم حال تمام این نیروهایی که گرفتم خواه برادر و خواهر و یا فامیل سببی و نسبی من باشند٬ بالاخره که رضوانشهری هستند٬ از اوایل سال ۷۹ که درصدد تاسیس این دانشگاه بر آمدم یک نفر می خواستم که پیگیر امور کارها در فرمانداری و استانداری باشد چون خودم باید مرخصی از محل کارم دانشگاه پیام نور می گرفتم چون هنوز حکمی تا سال ۸۰ نداشتم و به عنوان فردی عادی پیگیر این موضوع بودم و منطقه ۴ دانشگاه پیام نور به دلیل شلوغی کارم با مرخصی استحقاقی من هم  موافقت نمی کردند لذا مجبور بودم از فردی کمک بگیرم که هر روزه اطلاعات و آمار و نامه ها و تایپ و نامه نگاریها و امور اداری را رایگان انجام دهد و مضاف بر اینکه محرم این موضوع باشد چون که اگر فاش می شد قطعا تاسیس این دانشگاه در رضوانشهر کات می شد و جلو این موضوع را می گرفتند که مجبور بودم از همسرم کمک بگیرم به مدت یکسال بدون هر گونه مزد و اجری بعدا هم برادر بسیار عزیز و کارشناسی همچون مهدی امینی برای همکاری در چند ماه قبل از اخذ دانشجو مدد گرفتم و خدا می داند که مهدی امینی با مدرک کارشناسی ارشد آن موقع که شاید یکی یا دو نفر در رضوانشهر فوق لیسانس بیشتر نداشتیم پا به پای من کار کرد و سه نفری ۵۶ نفر دانشجو را با تمام مشکلات اولیه ثبت نام نمودیم و انتخاب واحد و برنامه ریزی کردیم. خدای من و شما خودش می داند برای هر کاری این مرکزدانشگاه پیام نور باید مرخصی از منطقه ۴ دانشگاه پیام نور می گرفتم با توجه به اینکه حکم ریاست هم داتشم ولی می گفتند کار رضوانشهر خارج از وقت اداری باید انجام دهی . و این دونفرهم بیش از شش ماه  بدون اینکه یک ریالی بگیرند کلیه امور دانشجویان را رتق و فتق می کردند و به نحو عالی دانشگاه را اداره کردند که بعدا آقای مجید حاتمی به مجموعه اضافه شد و بعدا آقای علی اکبر حاتمی و بعدا محمد حسن حاتمی و بعدا خانم سهیلادهستانی و بعدا حمید منصوری و بعدا محمد علی حاتمی و بعدا عباس حاتمی و بعدا مهدی خلیلی . حالا شما قضاوت نمایید به جز همسر من کدام از این افراد فاملیت نزدیک با من دارند آیا مهدی خلیلی پسر عموی من است یا خانم دهساتی دختر عمه من ٬ محمد علی حاتمی پسر دایی من است یا حمید منصوری پسر خاله من و یا مهدی امینی .... بگذریم حالا گیرم اینها همه فامیل نزدیک من آیا بهتر از این نیست که رضوانشهری باشند و فامیل من باشند تا غریبه باشد و رضوانشهری نباشد بالاخره که اینها همه حقوقشان وارد چرخه گردونه اقتصادی رضوانشهر می شود و خانه در رضوانشهر ساخته اند. دوستان تاملی روی این قضیه داشته باشید که بعد از رفتن اینجانب چند نفر به کار گرفته شده اند و چند نفر آن رضوانشهری بوده اند و بنده که بعد از رضوانشهر مرکز یزد را راه اندازی و تاسیس نمودم دیگر ربطی به رضوانشهر دارد که بخواهم عباس رشیدی پسر خاله ام را ببر آنجا سر کار یا مصطفی حاتمی پسر داییم را و یا منصور کامران پسر عمویم و یا سهیلا رفیعی خواه دختر عمه ام را ٬ آنجا دیگر یزد است و من نباید به شما ها جواب پس بدهم . یک چیز دیگر هم بگویم دوستان که از همه مهمتر این است که بنده اعتقاد وافری به کار رضوانشهریها دارم و همیشه ی خدا در ذهنم این بوده که رضوانشهریها از کارشان کم نمی گذارند و تمام همتشان را در پیشرفت کارشان می گمارند که الحمدالله تا الان چنین بوده است و من دست تک تک آنها را می بوسم واقعا این که گفتم دست تک تکشان را می بوسم از ته دل گفتم .دوستان افراد دیگری هم در سطح رضوانشهر داشتیم و داریم که در سطح مدیر کل هستند و به مراتب پستشان از من بالاتر بوده و هست چرا یک نفر را وارد سیستم دولتی نکرده اند . و دوستان این را هم بگویم شما بروید و از آقای جواد منصوری فرزند محمد حسین جان بپرسید و یا از داماد علی امینی پسر حسن شغلایی وقتی که به من مراجعه کردند برای کار تمام تلاشم را نمودم و از کارم مرخصی گرفتم و دنبال این افتادم که کاری برایشان انجام دهم که جفتشان با همت جناب آقای مهندس رضاحاتمی و بزرگواری ایشان که خدای سلامتش دارد وارد ارگان دولتی نمودم و الان مشغول کارند.

ضمنا دوست بزرگوار بیا و با چشم دیگری به موضوع نگاه کن و ببین این دانشگاهی که توسط محسن خلیلی مجومرد احداث شده چه عظمت و چه ارزشی به رضوانشهرداده است و این ارزش  نه تنها در سطح استان بلکه در سطح کشور است بیا و این را ببین نه چیزهایی جزیی که درست هم نیستند.

دوست من برادر من آقای رضا خلیلی ٬ چون فوق لیسانس تربیت بدنی کم وجود دارد لذا مجوز برای کلیه دانشگاهها وجود دارد که لیسانسها و حتی کسانی که لیسانس تربیت بدنی نیستند ولی کارت مربی درجه دو و سه بعضی رشته های ورزشی را دارند می توانند دروس تربیت بدنیرا تدریس داشته باشند که به حمد الله برادر من در چندین دانشگاه غیر از دانشگاههای پیام نور به صورت حق التدریس تدریس دارد و از علمی کاربردی و دانشگاه آزاد گرفته تا دیگر دانشگاهها که می توانم گواهی تدریس هم ارائه نمایم

و دیگر اینکه به خدا همه این نیروها نیروهای جوان هستند و هیچکدام از افراد میانسال هم نیستند که من بخواهم به جوانها بهاء بدهم ٬ضمن اینکه این جوانها جوانیهایی هستند صاحب ایده و فکر به طور مثال مجید حاتمی و علی اکبر حاتمی و عباسعلی رستگار و منصور کامران که نام برده ای به نظر من توانشان از اداره یک دانشگاه هم بالاتر است و واقعا نیروهای پر تلاش و خوش فکری هستند و در هیچ اموری مضایقه نمی نمایند.و استاد در مسائل آموزشی و فرهنگی و عمرانی و دانشجویی دانشگاه.

و آخر اینکه شهرداری چه ربطی به من دارد که مردم بگویند اگر شهرداری بگیریم بازم همین آشه است و همین کاسه  

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ساعت 16:3  توسط محسن خليلي مجومرد | 
 

به درختان جنگل گفتم: شما با اين عظمت٫

چرا از تكه آهني به نام تبر ميرنجيد؟

گفتند رنج ما از تبر نيست٫

 از دسته ي آن است كه از جنس خود ماست!!!!!

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۰۳ساعت 9:4  توسط محسن خليلي مجومرد | 

این مطلبی است که توسط یکی به نام همشهری نوشته است حال مشخص نیست رضوانشهری هست و رضوانشهریی که نیک می اندیشد و دل در گرو ترقی و تعالی رضوانشهر عزیز دارد و یا اینکه غریبه ای تحت عنوان رضوانشهری نوشته است: 

شنبه 1 بهمن1390 ساعت: 23:55

توسط:همشهری

با عرض سلام خدمت تمامی کسانی که دلشون برای رضوانشهر می سوزه بعد از چندین سال پیگیری و تمرکز روی گرفتن شهرداری برای رضوانشهر زمزمه های تحقق این ارزوی این شهر داره براورده می شود.ولی هیچ وقت به این نکته توجه کرده اید که به چه قیمتی و فراموشی چه نکات مهمی ما داریم به شهرداری می رسیم.
1- امار بسیار بالای اعتیاد 2- بیکاری 3- ازدواج ۴- ...و چیزهایی که نموتونم به کلام بیارم که باعث شرم ساری است.ایا این که افراد راس کار به جای تمرکز روی مسائل فرهنگی و..بیشتر وقتشونو را بر روی شهرداری گذاشتند و یه نسلی رو این طور رها کردند وجدانشون راحت هست.ایا ما یه شهر اینطوری داشته باشیم بهتر است یا زیر مجموعه یه شهر دیگه بودیم و شرایط ایده ال تری داشتیم بهتر بود.قضاوت با شماها.حالا گذشته ها گذشته ماهی رو هر وقت از اب بگیریم تازه است.
حالا بیایید از همین امروز شروع کنیم و مسائل بالا رو و مسائلی که نمی شه جای نوشت رو حل کنیم و جلوی سرایت به نسل بعد رو بگیریم. و حالا که داریم شهرداری می گیریم یه شهر پاک از هر لحاظ داشته باشیم
به امید رضوانشهری به تمام معنایش (شهر بهشت )

دوست عزیز : اولا: اینکه بنا بگذاریم به صحت نوشته های شما ((که بنده آن را به هیچ عنوان قبول ندارم و به صراحت و بر اساس آمار و ارقام رد می نمایم)) رضوانشهر مگر متولی دارد مگر بزرگتری دارد به نظر من همین که تخلفات بزرگی در رضوانشهر رخ نمی دهد باید خدا را شاکر باشیم منطقه ای به دور از هر گونه نیروی انتظامی اطرافی باز با صحاری و جنگلهای دست کاشت و مستعد برای انواع خلافهایی که ذکر نمودید و متاسفانه و متاسفانه و باز هم متاسفانه با کمترین روحانی مذهبی که هر شب  مسائل مذهبی و نهی از و منکر و امر به معروف بنماید(( جای مرحوم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج سید کاظم رضوی خالی با صداهای آموزنده نماز و احکام هرشبه بین نمازین مغرب و عشاء و تذکرات متناوب و مکرر دیگر که بسیار در حفظ ظاهر خوب و عالی بود)) ، نه بزرگتری و نه تذکر دهنده ای مورد وثوق ، وبنده به عنوان یک رضوانشهر از این مردم بسیار متشکرم که اکثریت شئونات اسلامی را در حد اعلا رعایت می نمایند و کمترین آمار معتاد را نسبت به اکثر مناطق همجوار داریم. ثانیا: چرا خود شما انتظار داری دیگران کار فرهنگی انجام دهند و خودت آستین همت را بالا نمی زنی و یک کار فرهنگی را شروع نمایی و قول هم به شما می دهم که به هر فردی در رضوانشهر رجوع نمایی او نیاز پا به پای شما جلو می آید و افراد مستعد برای کار کردن هستند مگر قرعه فال به نام دیگران هست و واقعا باید بیایید جلو و کارهای فرهنگی انجام دهید و ایراد و انتقاد سهل ترین کار ممکن است تا وارد گود شدن و کار کردن ،باز دوست عزیز اگر رضوانشهری هستی من قول به شما می دهم که هیئت هفت نفر رضوانشهر در هر فکر فرهنگی که داری برای ارتقاء فرهنگی و علمی رضوانشهر با تمام توان در خدمت شما هستند چون بنده سال گذشته برای قبولین کنکور و دو سالانه کارشناسی ارشد و دکتری که به هیئت هفت نفر رجوع کردم با کمال میل و با همت هر چه تمامتر مساعدت لازم را انجام دادند و چه خوب هم بود.ثالثا: دوست عزیز که حدس من این است شما رضوانشهری نیستی چون یا اینکه خبر از مناطق دیگر کشور نداری و یا اینکه بر اساس آمار و ارقام نسنجیده ای و مطابقت نداده این حرفها را نوشته ای . دوست من تا فردی دلش گره نخورده باشد این چنین عزاداریهای بی نظیری را بر پا نمی کند معتاد که دنبال عزا و ماتم مولایمان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام نیست او دنبال نعشگی است . معتاد دنبال آموزش فرزندش نیست که بتواند چون سال گذشته در استان مقام اول را در قبولی کنکور بیاوریم مگر شهرستان در استان و استان در کشور ورضوانشهر در شهرستان اول نشد پس ما اول کشور شدیم . افرد معتاد دنبال نماز جماعت نیستند که شما بیا و ببین مسجدی شلوغ تر است مسجد جامع رضوانشهر در سطح شهرستان پیدا می کنی آن هم اکثر نمازگزاران از قشر جوان نه پیر مردهایی که بعد از گذشت عیش و نوشهایشان حالا که مرگ را در نزدیکی خود می بینند مسجدی شوند.مگر کار فرهنگی بالاتر از اینکه هیئت مذهبی مرکز پیش دانشگاهی و دبیرستان بسازد ، مگر کار فرهنگی بالاتر از دانشگاه پیام نور می شود مگر کار فرهنگی بالاتر از هنرستان نمونه خادمی می شود، مگر کار فرهنگی بالاتر از پیگیری استقرار کانون پرورش فکری کودکان می شود و.... خیلی های دیگر که از حوصله نوشتن بدور است . رابعا: دوست عزیز هیئت هفت نفره به راهکارها و نظرات من و شما احتیاج دارد پس اگر رضوانشهری هستی و خواستار ارتقاء رضوانشهر و دوستدار رضوانشهری و امید به رضوانشهری پاک پاک داری بیا داخل گود و آستین همت را بالا بزن و این را بدان که املاء ننوشته غلط ندارد و اگر هیئت هفت نفر هم داخل خانه می نشستند قطعا این ایرادات شما الان وارد نبود پس بیاییم ابتدا به آنها دست مریزاد بگوییم بعدا نظراتمان را. خامسا: بنا را می گذاریم خدای ناکرده به صحت نوشته های شما، با توجه به گفته هایم که ما بزرگتری نداریم اگر شهرداری بگیریم یک نفر شهردار و پنج نفر شورای شهر حکم بزرگتری برای رضوانشهر با توجه به رای و انتخابی که می کنیم برای ما دارند و قطعا راحتتر و با بودجه هایی که تامین می نمایند راهکارهای خوبی را ارائه می نمایند و آن هم البته با همراهی و همفکری من و شما و با برگزاری جشنواره ها و محافل فرهنگی که بوجه آن را تامین می نمایند. دوست من قبول داری که کار فرهنگی بودجه و پول می خواهد می شود هر روز و هر روز جلو این مردم گردن کج نماییم و پول بگیریم برای کار فرهنگی .

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۰۳ساعت 8:54  توسط محسن خليلي مجومرد | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
محسن خلیلی مجومرد

نوشته های پیشین
۹۴/۰۱/۰۱ - ۹۴/۰۱/۳۱
۹۲/۰۳/۰۱ - ۹۲/۰۳/۳۱
۹۱/۰۷/۰۱ - ۹۱/۰۷/۳۰
۹۱/۰۶/۰۱ - ۹۱/۰۶/۳۱
۹۱/۰۵/۰۱ - ۹۱/۰۵/۳۱
۹۱/۰۴/۰۱ - ۹۱/۰۴/۳۱
۹۱/۰۳/۰۱ - ۹۱/۰۳/۳۱
۹۱/۰۲/۰۱ - ۹۱/۰۲/۳۱
۹۱/۰۱/۰۱ - ۹۱/۰۱/۳۱
۹۰/۱۲/۰۱ - ۹۰/۱۲/۲۹
۹۰/۱۱/۰۱ - ۹۰/۱۱/۳۰
۹۰/۱۰/۰۱ - ۹۰/۱۰/۳۰
۹۰/۰۹/۰۱ - ۹۰/۰۹/۳۰
۹۰/۰۷/۰۱ - ۹۰/۰۷/۳۰
۹۰/۰۶/۰۱ - ۹۰/۰۶/۳۱
۹۰/۰۴/۰۱ - ۹۰/۰۴/۳۱
۹۰/۰۳/۰۱ - ۹۰/۰۳/۳۱
۹۰/۰۲/۰۱ - ۹۰/۰۲/۳۱
۹۰/۰۱/۰۱ - ۹۰/۰۱/۳۱
۸۹/۱۲/۰۱ - ۸۹/۱۲/۲۹
۸۹/۱۱/۰۱ - ۸۹/۱۱/۳۰
۸۹/۱۰/۰۱ - ۸۹/۱۰/۳۰
۸۹/۰۹/۰۱ - ۸۹/۰۹/۳۰
۸۹/۰۸/۰۱ - ۸۹/۰۸/۳۰
۸۹/۰۷/۰۱ - ۸۹/۰۷/۳۰
۸۹/۰۶/۰۱ - ۸۹/۰۶/۳۱
۸۹/۰۵/۰۱ - ۸۹/۰۵/۳۱
۸۹/۰۴/۰۱ - ۸۹/۰۴/۳۱
پیوندها
مجومردیهای دور ازوطن ( آقای ابوالقاسم حاتمی)
علیرضاکریمی
حسن حاتمی مجومرد
اخبارورزشی رضوانشهرصدوق
دکتر محمد حسن رفیعی
محمد باقر حاتمی مجومرد
ارنج ( احسان حاتمی)
رضوان سلام (سید هادی پوررضوی)
زورخانه امام علی(ع) رضوانشهر (مهدی حاتمی
مجومرد نگین یزد (مطلب هاتفی)
شهر من کجاست( آقای علی اکبر حدادی)
ادبستان فارسی ( غلامرضا هاتفی)
سکوت صدا
یاران حضرت مهدی (عج) مسجد جامع رضوانشهر صدوق
هیئت زینب بنت الحیدر
دکتر محمد کاظم کهدویی
پیام رضوان
مجومردیهای آزاد شهر
ديارم رضوانشهر صدوق
شعراي رضوانشهر صدوق
آواز قو صدف ساحل (‌مرتضي خادمي )
عزآباد ( محمد رضا قانع)
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM